Sazinies ar mums

Ēd Tas, Kā Nav Tā! ir viens no vadošajiem pasaules autoritāte attiecībā uz to, ka atrodas savā uzturā, un kuras markas ir ļoti veselīgi, lai jūs varētu izdarīt gudru izvēli, lai jūsu diēta—vai lielveikalā, jūsu mīļākie restorānā vai jums ir interesanti uzzināt par jaunākajām aktualitātēm un tendencēm. Izdarot apzinātu izvēli, jūs varat zaudēt svaru un mainīt savu ķermeni—bez ierobežojumiem vai Modi!

Ēd Tas, Kā Nav Tā! tas ir plašs informācijas avots par uzturvērtību, lai jūsu mīļākie restorāniem un lielveikaliem. Jūs atradīsiet kategorijas svara zudums, veselība, restorāni, lielveikali, ģimenes un receptes. Katru dienu mēs pievienojam jaunu vēsturi, kārtās un salīdzinājumu. Pārbaudiet, vai bieži!

Žurnāls Klientu Apkalpošanas

Ja esat abonējis žurnālu un ir nepieciešama palīdzība no abonēšanas, nosūtiet e-pasta vēstuli etmcustserv@cdsfulfillment.com.

Abonēt Žurnālu

Atpakaļ jautājumiem ir tas, nav tas! ir iespējams iegādāties šeit, kamēr piegādes pēdējā. Pateicamies Jums par to, ka jūs lojālie lasītāji, mūsu drukātā žurnāla!

Reklāmas un biznesa iespējas

Pieprasījumus par reklāmu, licencēšanu, sindikācijas vai citu viesnīca партнерствах, e-pastu inquiry@qucing.com.

Pieprasījumu Par Rakstu Un Daudz Ko Citu

Nosūtīt vēstuli redaktoram ēd tas, ne tas!, editors@qucing.com vai meklējiet mūs šeit.

Tehniskie Jautājumi

Ja jums rodas tehniskas problēmas ar mājas lapu, sūtiet e-pasta vēstuli uz adresi help@qucing.com pārliecinieties, lai tajā iekļautu problēmas apraksts, pārlūks, kuru jūs izmantojat, un screenshot, lai ilustrētu šo problēmu, ja tas ir iespējams.

Cita Veida Palīdzība

Jūs varat rakstīt mums uz help@qucing.com citas izmeklēšanas.