Privātuma politikas lapa

Privātums. ETN! SIA (turpmāk tekstā – “uzņēmums”, “mēs”, “mūsu”, “mēs”) atzīst, cik svarīgi ir aizsargāt visu to lietotāju privātumu, kuri apmeklē vietni, kas atrodas vietnē www.becozo.com (“informācijas vietne”) un tās saistītā tīmekļa vietne, www.shop.becozonotthat.com (“iepirkšanās vietne un kopā ar informācijas vietni “vietnes”). Visa “personiskā informācija”, ko jūs mums sniedzat, tiks aizsargāta un konfidenciāla starp uzņēmumu un tā saistītajiem uzņēmumiem saskaņā ar šajā privātuma politikā izklāstītajiem noteikumiem. Kad mēs lietojam terminu “personiskā informācija”, mēs domājam jebkādu informāciju, ko var izmantot, lai personīgi identificētu konkrētu personu vai sazinātos ar to, piemēram, vārdu, adresi (- es) (piemēram, mājas, piegādes, norēķinu adresi utt.).), tālruņa numuru vai e-pasta adresi. Mūsu Konfidencialitātes politika attiecas tikai uz tādu personisko informāciju, kuru mēs apkopojam, izmantojot vietnes, un neattiecas uz jebkuru citu vietni neatkarīgi no tā, vai tā ir saistīta vai saistīta ar vietnēm vai uzņēmumu. Uzņēmums patur tiesības jebkurā laikā mainīt mūsu privātuma politiku. Katru reizi, kad izmantojat vietnes, jūs piekrītat un piekrītat šajā Konfidencialitātes politikā un noteikumos aprakstītajai praksei, tiks piemērota mūsu Konfidencialitātes politikas un noteikumu un nosacījumu pašreizējā versija, un jums ir jāpārskata mūsu Konfidencialitātes politika un noteikumi un nosacījumi par jebkādām izmaiņām, kas varētu būt veiktas kopš jūsu pēdējās vietņu apmeklējuma. Visiem mūsu Privātuma politikā izmantotajiem lielajiem burtiem, kas definēti noteikumos un nosacījumos un nav šeit definēti citādi, ir tāda pati nozīme, kāda tiem piešķirta noteikumos un nosacījumos.

Personiskā Informācija. Personiskā informācija var tikt apkopota par jums (“personiskā informācija”), Kad jūs brīvprātīgi reģistrējaties iepirkšanās vietnē, abonējat informatīvo biļetenu informācijas vietnē vai sazināties ar uzņēmumu, izmantojot vietni, lai iegādātos produktus vai saņemtu no mums jaunumus ar informāciju par, Bez ierobežojuma, jaunu produktu izlaišanu un/vai īpašiem notikumiem vai paziņojot jums par citām uzņēmuma akcijām (“Reklāmas materiāli”), vai arī, ja jūs citādi brīvprātīgi sniedzat personisko informāciju, kad izmantojat vai apmeklējat vietnes. Uzņēmums var izmantot jūsu sniegto personisko informāciju dažādiem mērķiem, piemēram, lai izveidotu personīgu klienta profilu, lai jūs informētu par produktiem, pakalpojumiem vai notikumiem, kas jūs varētu interesēt. Tomēr uzņēmums neizpaudīs un nepārdos nekādu personisko informāciju par jums pusei, kas nav saistīta vai nav saistīta ar uzņēmumu, izņemot (i) ievērot piemērojamos likumus, noteikumus, tiesas pavēstes vai tiesas rīkojumus vai citādi atbildēt uz valdības pieprasījumiem, (ii) aizsargāt uzņēmuma vai tā saistīto vai saistīto vienību tiesības vai īpašumu vai (iii) ja uzņēmums pamatoti uzskata, ka esat izmantojis informāciju no vietnēm, lai izdarītu nelikumīgas darbības vai darbības, kas var apdraudēt jebkuras personas vai sabiedrības veselību un/vai drošību. Uzņēmums var iecelt trešo personu pakalpojumu sniedzējus, lai administrētu un / vai veiktu noteiktas funkcijas vai pakalpojumus, kas saistīti ar vietnēm vai uzņēmuma darbību un uzņēmumiem, kuru izpildei var būt nepieciešama vai atvieglota jūsu iesniegtās personiskās informācijas nodošana. Jebkurai šādai nodošanai piemēro stingrus konfidencialitātes un drošības pienākumus un tikai šo pienākumu izpildes nolūkā.

Papildu privātuma aizsardzība bērniem, kuri izmanto internetu. Uzņēmums neplāno vākt jebkādu personisku informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja mēs uzzināsim, ka bērns, kas jaunāks par 13 gadiem, ir sniedzis personisku informāciju kādai no vietnēm, mēs nekavējoties noņemsim šādu informāciju no vietņu failiem.

Apkopotā Informācija. Uzņēmums var arī apkopot apkopotu informāciju, ko var izmantot kolektīvā veidā un no kuras nevar identificēt nevienu atsevišķu personu. Apkopotās informācijas veidi, kurus mēs varam apkopot, var ietvert vietņu apmeklējumu biežumu, iegādātos produktus, ievadītos meklēšanas vienumus, vietnes lapas, kurām visbiežāk piekļūst, un/vai atrašanās vietu, lietotāju un/vai dalībnieku vecumu vai dzimumu, kā arī citu komerciālu informāciju (kopā “apkopotā informācija”). Zinot vairāk par mūsu lietotāju un/vai dalībnieku vispārējo profilu (nenosakot konkrētas personas īpašības), mēs uzskatām, ka mēs varam uzlabot jūsu pieredzi mūsu vietnēs. Apkopoto informāciju, kas savākta vietnēs, var izmantot un izpaust jebkādā veidā. Piemēram, mēs varam apkopot un analizēt apkopoto apkopoto informāciju, lai noteiktu, cik apmeklētāju ieradās noteiktās vietņu lapās, cik ilgi viņi palika šajās lapās un kur viņi devās pēc tam. Šī informācija ļauj mums noteikt, kuras lapas varētu būt visinteresantākās mūsu apmeklētājiem, un ļauj mums nodrošināt viņiem labāku un bagātīgāku pieredzi vietnēs. Turklāt mēs varam izmantot apkopoto informāciju, lai uzlabotu mūsu vietņu veiktspēju un pielāgotu mūsu vietņu lapu saturu un izkārtojumu jums.

Informācija, kas ir publiski pieejama. Kad jūs kļūstat par lietotāju un/vai dalībnieku (kā noteikts noteikumos un nosacījumos), informācija par jūsu konta darbību var tikt sniegta citiem lietotājiem un / vai dalībniekiem. Tas var ietvert jūsu lietotāja vārdu, datumu, kad atvērāt savu kontu, datumu, kad pēdējo reizi pieteicies savā kontā, savu valsti, Pasta indeksu un jūsu intereses.

Jebkuru materiālu, informāciju, ierosinājumus, idejas, dizainu, koncepcijas, zinātību, paņēmienus, jautājumus, komentārus vai jebkuru citu saziņu vai citu saturu jebkādā veidā vai jebkādā veidā, ko jūs iesniedzat, publicējat un/vai augšupielādējat (kopā “saziņa”), var izplatīt internetā un citos plašsaziņas līdzekļu kanālos, un to var apskatīt citi lietotāji un/vai dalībnieki vai plaša sabiedrība.

Jebkuru personisko informāciju, saziņu vai citu saturu, ko jūs brīvprātīgi atklājat vietnēs vai vietnēs, var apkopot un izmantot citi. JA IZVĒLATIES PADARĪT SAVU PERSONISKO INFORMĀCIJU, JEBKĀDU SAZIŅU VAI CITU INFORMĀCIJU PUBLISKI PIEEJAMU VIETNĒS VAI VIETNĒS, JŪS TO DARĀT UZ SAVU RISKU.

Sīkdatņu un citu izsekošanas tehnoloģiju izmantošana. Sīkdatnes ir informācija, ko jebkura vietne var pārsūtīt uz Jūsu pārlūkprogrammu un kas pēc tam tiek saglabāta jūsu datorsistēmā. Piemēram, vietne ievietos sīkfailu apmeklētāja datorā, kad viņš / viņa apmeklēs vietni. Nākamajā reizē, kad šī persona apmeklēs vietni, izmantojot to pašu datoru, mūsu serveris atpazīs sīkfailu un apmeklētāju. Vietnes sīkdatņu depozīts ļaus uzņēmumam saglabāt jūsu preferences nākamajam apmeklējumam. Uzņēmuma sīkfaili var arī izmērīt vispārējo darbību vietnē, kas ļauj mums noteikt, kuras jomas un funkcijas ir vispopulārākās. Šī informācija ļauj uzņēmumam veikt uzlabojumus mūsu vietnē. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu ir iestatītas, lai pieņemtu sīkfailus. Tomēr jūs varat atiestatīt pārlūkprogrammu, lai atteiktu visus sīkfailus vai norādītu, kad tiek nosūtīts sīkfails, un/vai Jūs jebkurā laikā varat izdzēst sīkfailus.

Eiropas Ekonomikas Zonas Iedzīvotāji. Ja jūs dzīvojat Eiropas Ekonomikas Zonas (EEZ) valstī, tad saskaņā ar GDPR Un piemērojamiem datu aizsardzības likumiem Jums ir tiesības, cita starpā, piekļūt saviem Personas Datiem, likt mums tos dzēst un/vai ierobežot to turpmāku apstrādi.

Drošība. Jūsu informācijas aizsardzība ir uzņēmuma galvenā problēma. Uzņēmums glabā informāciju, ko tā apkopo drošā serverī. Neskatoties uz iepriekš minēto, netiek garantēta, ka informācijas pārraide internetā būs pilnīgi droša. Iespējams, ka trešās personas, kas nav uzņēmuma kontrolē, var piekļūt pārraidēm vai tās pārtvert nelikumīgi. Lai gan uzņēmums izmantos visus saprātīgos mēģinājumus saglabāt jūsu informāciju drošu, uzņēmums nevar pilnīgi garantēt šo drošību. Tādējādi jebkura informācija, ko jūs mums nododat, ir uz jūsu pašu risku.

Saites uz citām vietnēm. Vietnes var saturēt saites uz vietnēm, kas nav vietnes. Šīm vietnēm var būt savas konfidencialitātes politikas vai vispār nav konfidencialitātes politikas. Ne uzņēmums, ne kāds no mūsu pakalpojumu sniedzējiem nav atbildīgs par šīm vietnēm, un uzņēmums nodrošina šīs saites tikai mūsu apmeklētāju ērtībai. Šīs vietnes var jums nosūtīt savas sīkdatnes un var apkopot informāciju un izmantot to tādā veidā, kas neatbilst šai konfidencialitātes politikai. Mēs aicinām jūs pārskatīt trešo pušu vietņu vai pakalpojumu konfidencialitātes politikas un lietotāju līgumus, pirms sniedzat kādu no tām jebkādu jūsu personisko informāciju, tostarp, bet ne tikai, to uzņēmumu tīmekļa vietnes, ar kurām mums ir biznesa vai mārketinga attiecības, piemēram, uzņēmumi, kas pārdod produktus vai pakalpojumus.

Ja jūs izveidojat saiti uz trešās puses vietni, jūs pametīsit vietnes, un šī Konfidencialitātes politika neattieksies uz to, kā jūs izmantojat un veicat darbības šajās citās vietnēs. Ja jūs sniedzat personisko informāciju jebkurai šādai trešās puses vietnei, jūsu darījums notiks šādas trešās puses vietnē (nevis vietnēs), un jūsu sniegto personisko informāciju apkopos un kontrolēs šīs trešās puses konfidencialitātes politika. Mēs aicinām jūs izlasīt juridiskos paziņojumus, kas publicēti šajās trešo pušu tīmekļa vietnēs, tostarp to Konfidencialitātes politiku. Uzņēmums nodrošina saites uz citām vietnēm, kā ērtības saviem lietotājiem un / vai dalībniekiem, bet mēs neuzņemamies atbildību vai saistības par jūsu apmeklējumu, un datu vākšanas un izmantošanas praksi, šādu Trešo pušu tīmekļa vietnēm.

Informācijas Noņemšana;Atrakstīšanās. Lai iegūtu informāciju par uzņēmuma politiku attiecībā uz vietnēm, lūdzu, skatiet mūsu Noteikumus un nosacījumus.

Biznesa Pārskaitījumi. Gadījumā, ja tiek mainīta uzņēmuma vai tā mātesuzņēmuma vai jebkādu saistīto uzņēmumu kontrole pret trešās puses uzņēmumu (vai nu pārdodot aktīvus, apvienojoties, iegādājoties vai izmantojot citus līdzekļus), mēs paturam tiesības jebkurā no šiem apstākļiem nodot vai nodot personisko informāciju un apkopoto informāciju (personisko informāciju un apkopoto informāciju kopā, “Datus”), ko esam savākuši no lietotājiem un/vai dalībniekiem šādas aktīvu pārdošanas, apvienošanās, iegādes vai citas kontroles maiņas ietvaros. Maz ticamā gadījumā, ja mūsu bankrots, maksātnespēja, reorganizācija, maksātnespēja vai nodošana kreditoru labā, vai tiesību aktu vai taisnīgu principu piemērošana, kas ietekmē kreditoru tiesības kopumā, mēs varam nodot datus tiesību pārņēmējam vai trešai personai, kas iegādājas mūsu aktīvus šādu apstākļu dēļ.

Personiskās informācijas glabāšana un vietņu uzturēšana. Uzņēmums uztur vietnes Amerikas Savienotajās Valstīs. Sniedzot vietnēm personisko informāciju un citu informāciju un/vai saturu, jūs saprotat un piekrītat šādas informācijas vākšanai, izmantošanai, apstrādei un pārsūtīšanai Amerikas Savienotajās Valstīs un citās valstīs vai teritorijās, kas var nepiedāvāt tādu pašu datu aizsardzības līmeni kā jūsu dzīvesvietas valsts.

Apmeklējot vietnes, jūs piekrītat un piekrītat privātuma politikā aprakstītajai praksei un noteikumiem un nosacījumiem. Mēs varam, kā mēs ievēlam mainīt konfidencialitātes politiku un Noteikumus un nosacījumus, laiku pa laikam, un jūsu izmantošana vietām jebkurā laikā automātiski neizsaka savu piekrišanu būt saistoši Konfidencialitātes politiku un noteikumiem un nosacījumiem, kas ir spēkā tajā laikā.

Sazinieties Ar Mums. Ja jums ir kādi komentāri vai jautājumi par šo Konfidencialitātes politiku vai lai atjauninātu, labotu vai pieprasītu jūsu personiskās informācijas noņemšanu no mūsu klientu datu bāzes, lūdzu, rakstiet uz e-pastu help@qucing.com.

Šī privātuma politika pēdējo reizi tika atjaunināta 2015. gada 7. janvārī.