Par mums

KAS MĒS ESAM

Tas, kā jūs ēdat, ietekmē katru jūsu dzīves aspektu, tāpēc ir svarīgi izdarīt pareizo ēdienu izvēli katru dienu—un ēst to, nevis to! ir šeit, lai palīdzētu.

Iedvesmojoties no New York Times vislabāk pārdoto grāmatu sērijas, ēdiet šo, nevis to! ir zīmols, kas sastāv no godalgotās komandas žurnālistu un valdes sertificēti eksperti, ārsti, dietologi, šefpavāri, personīgo treneri, un dietologu, kas strādā kopā, lai sniegtu jums precīzu, savlaicīgu, informatīvu un reālus saturu pārtikas, uztura, diētas, svara zudums, veselība, labsajūta, un vairāk.

Kā vadošais veselības un labsajūtas zīmols – ar mūsu pārtikas un restorānu ziņu pārklājumu, veselīgas ēšanas ceļvežiem un pārbaudītām “bez diētas” svara zaudēšanas stratēģijām-ēdiet to, nevis to! tagad ir pasaules # 1 uztura vietne un viena no piecām labākajām pārtikas tirdzniecības vietām ASV.

MŪSU MISIJA

Mēs vēlamies dot jums iespēju katru dienu izvēlēties veselīgāku ēdienu, izmantojot ekspertu un pētījumu atbalstītus padomus, iepirkumu sarakstus un uztura ceļvežus. Mūsu saturs var jums palīdzēt, iepērkoties pārtikas preču veikalā, pusdienojot, ēdot ceļā, gatavojot ēdienu mājās un daudz ko citu, lai jūs varētu būt vesels, piemērots un justies vislabāk.

KO MĒS DARĀM

Vietne

EatThis.com pašlaik sasniedz vairāk nekā 110 miljonus lietotāju gadā. Saskaņā ar ComScore, vietnei ir lielāka auditorija—un ātrāks satiksmes pieauguma temps—nekā daudziem vadošajiem veselības un labsajūtas konkurentiem. Līdz šim mēs esam publicējuši vairāk nekā 12 000 rakstu, kas ir piepildīti ar jaunākajām ziņām un padomiem, kas maina dzīvi.

grāmata

Ēd Šo, Nevis To! grāmatas ir pārdotas 8 miljonos eksemplāru, ar jaunāko, ēst šo, nevis to! Kad jūs gaidāt, raksta Dave Zinczenko un Dr Jennifer Ashton. Citi sērijas nosaukumi ietver pavārs tas, nevis tas!, Dzert Šo, Nevis To! un grilējiet to, nevis to!, kā arī 7 dienu plakanā vēdera tējas Tīrīšana.

aplāde

Ēd Šo, Ne To! Podcast turpina misijas dibinātājs Dave Zinczenko veltīja sevi vairāk nekā pirms desmit gadiem: pārliecinoties, ka veselīgāka un laimīgāka dzīve bija vieglāka veikšana ikvienam. Mūsu eksperti māca, kā ēst to, ko vēlaties, kad vēlaties—un skatīties, kā mārciņas pazūd. * Pašlaik uz hiāts*

KĀ MĒS TO DARĀM

Mūsu redakcijas darbinieki ir nozares veterāni ar plašu ziņu, izdevējdarbības, uztura un dzīvesveida pārskatu atsākšanu. Mēs esam apņēmušies atbalstīt žurnālistikas augstāko ētiku un standartus un darboties neatkarīgi no mūsu reklāmdevējiem un/vai ārējām ietekmēm.

Mūsu komanda ir apņēmusies veikt pētījumus, zināšanas, datus un autoritāti, un mēs to atspoguļojam mūsu saturā, ieviešot stingras redakcionālas vadlīnijas, lai pārliecinātos, ka tas, ko jūs lasāt mūsu vietnē, ir precīzs, savlaicīgs un medicīniski pamatots. Mēs veicam savu sākotnējo pārskatu un tikai avots starptautiski atzītu ziņu noieta, akadēmiskie žurnāli, pētniecības iestādes, un recenzē pētījumus mūsu stāstiem.

Lai nodrošinātu mūsu publicētā satura integritāti, mūsu medicīnas ekspertu padome regulāri pārskata un veicina mūsu jauno un esošo saturu.

Mūsu ētikas un faktu pārbaudes politika

Kad esat gatavs pieņemt dzīvi mainošu lēmumu par diētu un/vai veselību, jums vajadzētu sagaidīt, ka vadīsities pēc precīzas un uzticamas informācijas. Tāpēc mūsu saturu pārbauda žurnālistu veterānu komanda un medicīniski pārskata ekspertu padome.

Veicot pētījumus par rakstiem, mūsu redakcijas komanda un ziedotāju tīkls atsaucas tikai uz primārajiem avotiem (t.I., akadēmiskiem pētījumiem, recenzētiem pētījumiem vai intervijām ar licencētiem medicīnas speciālistiem, ieskaitot mūsu nozares vadošās medicīnas ekspertu padomes locekļus). Saites uz šiem avotiem ir iekļautas mūsu rakstos un skaidri norādītas, lai lasītāji varētu viegli pārbaudīt viņu uzticamību.

Mēs esam izveidojuši sertificētu un pasaulē pazīstamu ārstu, reģistrētu dietologu, sertificētu dietologu un personīgo treneru, kā arī kulinārijas un labsajūtas ekspertu medicīnas ekspertu padomi. Šie uzticamie partneri cieši sadarbojas ar mūsu redakcijas komandu, lai nodrošinātu, ka vietnē Eat This publicētais saturs, nevis tas! ir medicīniski precīzs un sakņojas jaunākajā zinātnē. Viņu eksperta apstiprinājuma zīmogs netiek pievienots raksta rindai, kamēr nav pabeigta rūpīga pārskatīšana.

Mūsu Labojumu Politika

Mēs pilnvarojam Jūs pārliecinoši izdarīt pareizo pārtikas un veselības izvēli, pārbaudot mūsu vietnē publicēto rakstu faktisko precizitāti. Lai sniegtu visvairāk cienījamu un up-to-jaunāko informāciju (nav viltus ziņas šeit!), mēs stingri minam primāros avotus, kas ir skaidri norādīti un saistīti mūsu rakstos uz vietas. Jaunumu izstrādes gadījumos mēs tieši sazināmies ar uzņēmumiem, zīmoliem un/vai preses kontaktiem, lai komentētu un atzīmētu to mūsu pārklājumā.

Mēs esam apņēmušies atbalstīt augstāko ētiku un standartus žurnālistikā un cenšamies sniegt jums tikai visjaunāko informāciju. Gadījumā, ja raksts tiek publicēts ar kļūdainu informāciju, mēs nekavējoties ieviešam korekciju, pievienojot rakstam skaidru un pārredzamu paziņojumu, atzīstot to, kas tika atjaunināts. Mēs regulāri pārbaudām mūsu e-pasta iesūtnes ieteiktajiem uzlabojumiem no ekspertiem un lasītājiem.

Ēd Šo, Nevis To! Informācija par īpašumtiesībām un finansējumu

Ēd Šo, Nevis To! ir daļa no Galvanized Media, kas ir atzīta par līderi veselības un labsajūtas jomā, nodrošinot patērētājiem saistošu saturu, kas pozitīvi ietekmēs viņu dzīvi. Uzņēmumu vada viena no labākajām balsīm veselības un labsajūtas jomā: Deivids Cinkenko.

Ar globālu auditoriju, kurā ir vairāk nekā 225 miljoni lasītāju, cinkots Media ir viens no visstraujāk augošajiem izdevējiem digitālajos plašsaziņas līdzekļos ar zīmolu portfeli, kas ietver Eat This, Not That!, Labākā dzīve, Celebwell, ETNT! Veselība un ceļošana. Šie zīmoli nodrošina dzīvi mainošu saturu, kas piesaista, iedvesmo un informē lasītājus vairākās platformās.

Cinkota Media vietnes ir daļa no Meredith Digital Network un visas receptes Network sadarbībā ar Meredith Corp. cinkota Media ir lepna partneris ar Simon un Schuster uz cinkota grāmatu nospiedums, un ar MSN par nodrošinot saturu MSN desmitiem miljonu lasītāju.