Noteikumi un nosacījumi

Noteikumi un nosacījumi

Paldies par jūsu interesi par ” Ēd šo, nevis to!”, kas pieder un ko vada ETNT! LLC (“uzņēmums”, “mēs”, “mēs”, “mūsu”).

Ja vien šeit nav norādīts citādi, šie noteikumi un nosacījumi (šie “noteikumi”) regulē šādu vietņu izmantošanu. “becozo.com” (“informācijas vietne”) un tās filiāļu vietne “shop.becozonotthat.com” (“iepirkšanās vietne “un kopā ar informācijas vietni” vietnes”) un jebkura cita tiešsaistes un mobilā lietojumprogramma, ko uzņēmums pārvalda savas un/vai tā filiāļu vārdā, kas publicē saiti uz šiem noteikumiem. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šos noteikumus,jo vietņu izmantošana ir jūsu piekrišana ievērot un ievērot šos noteikumus. Ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, jums nevajadzētu piekļūt vai izmantot vietnes. Lai gan jūs varat “pievienot grāmatzīmi” noteiktai vietnes daļai un tādējādi apiet šos noteikumus, vietņu izmantošana joprojām saista jūs ar šiem noteikumiem. Uzņēmums patur tiesības laiku pa laikam veikt izmaiņas vietnēs un šajos noteikumos. Kad mēs veiksim izmaiņas, mēs tos publicēsim šeit. Šī iemesla dēļ mēs aicinām jūs pārskatīt šos noteikumus ikreiz, kad izmantojat mūsu vietnes, jo, apmeklējot kādu no vietnēm, jūs piekrītat pieņemt šādas izmaiņas. Uzņēmums nodrošina jums piekļuvi vietnēm un to izmantošanu, ievērojot jūsu atbilstību šiem noteikumiem.

Mēs saglabājam vietnes kā pakalpojumu jums un interneta kopienai. Izņemot gadījumus, kas īpaši atļauti vietnēs, nevienu materiālu no vietnēm nekādā veidā nedrīkst kopēt, reproducēt, pārpublicēt, augšupielādēt, ievietot, pārsūtīt vai izplatīt. Vietnes, tostarp visa tās informācija un saturs, piemēram, teksts (tostarp uzņēmuma nosaukums, logotips un citas zīmes), dati, raksti, biļeteni, tapetes, ikonas, rakstzīmes, mākslas darbi, attēli, fotogrāfijas, grafika, mūzika, skaņa, ziņojumi, grafika, programmatūra un HTML (kopā “saturs”), ko izmanto lapu ģenerēšanai, ir uzņēmuma vai mūsu piegādātāju, partneru vai licenciātu īpašums, un to aizsargā patents, preču zīme un/vai autortiesības saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu un/vai ārvalstu likumiem. Ja vien vietnē vai šajos noteikumos nav noteikts citādi, jūs nedrīkstat izmantot, Lejupielādēt, augšupielādēt, kopēt, drukāt, parādīt, izpildīt, reproducēt, publicēt, modificēt, dzēst, pievienot, licencēt, publicēt, pārsūtīt vai izplatīt visas šīs vietnes lapas pilnībā vai daļēji jebkādiem publiskiem vai komerciāliem mērķiem bez īpašas iepriekšējas rakstiskas uzņēmuma atļaujas. Mēs piešķiram jums personisku, ierobežotu, neekskluzīvu, nenododamu licenci, lai piekļūtu vietnēm un izmantotu šeit ietverto informāciju un pakalpojumus.

Mēs paturam tiesības jebkāda iemesla vai bez iemesla pēc saviem ieskatiem un bez iepriekšēja brīdinājuma pārskatīt vietnēs aprakstītos pārdošanas produktus un pakalpojumus un izbeigt, mainīt, apturēt vai pārtraukt jebkuru vietnes aspektu, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar vietnes funkcijām un/vai pieejamības stundām, un mēs neuzņemsimies atbildību pret jums vai trešajām personām par to. Mēs varam arī noteikt Noteikumus un ierobežojumus vietņu izmantošanai vai ierobežot jūsu piekļuvi daļai vai visām vietnēm bez iepriekšēja brīdinājuma vai soda. Mums ir tiesības mainīt šos noteikumus un/vai ierobežojumus jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem.

Īpašumtiesības

Kā starp jums un uzņēmumu (vai jebkuru citu uzņēmumu, kura zīmes parādās vietnēs), uzņēmums (vai attiecīgais uzņēmums) ir jebkuras reģistrētas vai nereģistrētas preču zīmes, tirdzniecības nosaukuma un/vai pakalpojuma zīmes īpašnieks un/vai pilnvarots lietotājs, kas parādās kādā no vietnēm, un ir visu materiālu un satura autortiesību īpašnieks vai licenciāts, ieskaitot, bet ne tikai vietņu saturu, un visa šāda satura sakārtošanu un integrāciju, ja vien nav norādīts citādi. Uzņēmuma logotipi, dizainparaugi, nosaukumi, frāzes un produktu nosaukumi un autortiesības, preču zīmes, pakalpojumu zīmes, tirdzniecības kleita un/vai cits intelektuālais īpašums šādos materiālos (kopā “uzņēmuma Intelektuālais īpašums”) pieder uzņēmumam, un tos var reģistrēt Amerikas Savienotajās Valstīs un starptautiskā mērogā. Jūs piekrītat nerādīt vai izmantot uzņēmuma intelektuālo īpašumu nekādā veidā bez uzņēmuma iepriekšējas atļaujas. Nekas vietnēs nav jāinterpretē, lai piešķirtu licenci vai tiesības izmantot jebkura uzņēmuma intelektuālo īpašumu bez iepriekšējas rakstiskas uzņēmuma piekrišanas.

Ja vien šeit nav noteikts citādi, vietņu izmantošana nepiešķir jums licenci jebkuram Saturam vai funkcijām, kurām jūs varat piekļūt vietnē, un jūs nedrīkstat pilnībā vai daļēji modificēt, iznomāt, iznomāt, aizdot, pārdot, izplatīt vai radīt šāda satura, funkciju vai materiālu atvasinātus darbus. Jebkura vietņu komerciāla izmantošana ir stingri aizliegta, izņemot gadījumus, kas šeit atļauti vai citādi apstiprināti. Jūs nedrīkstat lejupielādēt vai saglabāt jebkura Satura vai ekrānu kopiju jebkādiem mērķiem, izņemot gadījumus, kad uzņēmums ir paredzējis citādi. Ja jūs izmantojat vietnes, kas nav norādītas šeit, jūs varat pārkāpt autortiesības un citus Amerikas Savienoto Valstu un/vai citu valstu likumus, kā arī piemērojamos valsts likumus, un jūs varat būt atbildīgs par šādu neatļautu izmantošanu. Informācija par vietnēm, ieskaitot, bez ierobežojuma, visu vietnes dizainu, tekstu, grafiku, saskarnes, kā arī atlasi un kārtību, ir aizsargāta ar likumu, ieskaitot, bet ne tikai, Autortiesību likumu.

Medicīniskā Informācija

INFORMĀCIJAS VIETNĒ SNIEGTAIS SATURS UN CITA INFORMĀCIJA IR PAREDZĒTA TIKAI IZGLĪTOJOŠIEM MĒRĶIEM. SATURS NAV PAREDZĒTS KĀ MEDICĪNISKĀS KONSULTĀCIJAS AIZSTĀJĒJS. PIRMS SĀKAT ŠO VAI JEBKURU CITU DIĒTU VAI FITNESA PROGRAMMU, KONSULTĒJIETIES AR SAVU ĀRSTU, LAI NOTEIKTU, VAI VIENA VAI VAIRĀKAS MŪSU DIĒTAS UN/VAI FITNESA PROGRAMMAS IR PIEMĒROTAS JŪSU VAJADZĪBĀM. NESĀCIET DIĒTU VAI FITNESA PROGRAMMU AR MUMS, JA JŪSU ĀRSTS VAI VESELĪBAS APRŪPES SNIEDZĒJS TO NEIESAKA. UZŅĒMUMS PATUR TIESĪBAS ATTEIKT VAI ATCELT SAVU DALĪBU VAI IZMANTOT VIETNI, JA MĒS KONSTATĒJAM, KA JUMS IR, VAI, JA JŪS INFORMĒT MŪS, KA JUMS IR NOTEIKTAS SLIMĪBAS. UZŅĒMUMS PATUR TIESĪBAS ATCELT JŪSU LIETOTĀJA KONTU, JA JŪS PĀRKĀPJAT ŠĪ LĪGUMA NOTEIKUMUS UN NOSACĪJUMUS UN JEBKURU CITU VIETNĒ IEVIETOTO POLITIKU.

Lai kļūtu par informācijas vietnes lietotāju (katrs, “lietotājs”) vai iepirkšanās vietnes dalībnieku (katrs,” dalībnieks”), ir jāievada noteikta personiskā informācija un, cita starpā, jāpanāk vienošanās ar noteikumiem, lai piekļūtu kādai no vietnēm un izmantotu jebkādus ar to saistītus pakalpojumus (“Pakalpojumi”).

Reģistrējoties kā lietotājs un / vai dalībnieks ar nolūku izmantot kādu no vietnēm un pakalpojumiem, Jūs apliecināt, ka vai nu (A) visi šie apgalvojumi ir patiesi: (i) neviens ārsts nekad nav informējis jūs, ka jums ir sirds slimība vai ka jums vajadzētu veikt tikai ārsta ieteiktas fiziskās aktivitātes; (ii) jūs nekad neesat izjutis sāpes krūtīs, iesaistoties fiziskās aktivitātēs; (iii) jums nav bijušas sāpes krūtīs, kad pēdējā mēneša laikā neesat iesaistījies fiziskās aktivitātēs; (iv) jūs nekad neesat zaudējis līdzsvaru reiboņa dēļ un nekad neesat zaudējis samaņu; (v) jums nav kaulu vai locītavu problēmu, ko varētu pasliktināt izmaiņas jūsu fiziskajā aktivitātē; (vi) jūsu ārsts pašlaik neizraksta zāles jūsu asinsspiediena vai sirds stāvokļa dēļ; (vii) jums nav anamnēzē augsts asinsspiediens, un nevienam no jūsu tuvākajiem ģimenes locekļiem nav bijis paaugstināta asinsspiediena vai sirdsdarbības traucējumu; un (viii) jūs nezināt kādu citu iemeslu dēļ, kuru nevajadzētu izmantot; vai (B) Jūsu ārsts ir īpaši apstiprinājis vietņu un pakalpojumu izmantošanu.

Jūs arī apstiprināt, ka vai nu (A) visi šie apgalvojumi ir patiesi: (i) jums nav alerģijas pret riekstiem, olām, piena produktiem vai citiem pārtikas produktiem; (ii) jūs pašlaik neievēroat diētas plānu, ko jums sniedzis ārsts vai cits medicīnas darbinieks veselības apsvērumu dēļ; un (iii) jums nav medicīniski diagnosticēts diabēts, hipoglikēmija, sirds slimības, augsts holesterīna līmenis vai augsts asinsspiediens; vai (B) Jūsu ārsts ir īpaši apstiprinājis vietņu un pakalpojumu izmantošanu.

Ja esat sieviete, kļūstot par biedru ar nolūku izmantot vietnes un pakalpojumus, jūs arī apstiprināt, ka vai nu (a) neesat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai barojat bērnu ar krūti, vai (B) Jūsu ārsts ir īpaši apstiprinājis vietnes un pakalpojumu izmantošanu.

Jums tiek ieteikts, ka veselības, diētas un fitnesa konsultācijas bieži tiek atjauninātas un pilnveidotas medicīnisko pētījumu un attīstības dēļ. Nevar garantēt, ka saturs atspoguļos jaunākos konstatējumus vai izmaiņas attiecībā uz konkrēto materiālu. Jūs esat aicināti konsultēties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju ar visiem jautājumiem vai bažām, jums var būt par jebkuru veselības stāvokli.

Piedāvājuma, apmaksas un norēķinu noteikumi un nosacījumi

Pašlaik vietnes tiek piedāvātas bez maksas. Uzņēmums patur tiesības jebkurā laikā pārtraukt vietnes un / vai sākt iekasēt maksu par piekļuvi vai pakalpojumu par vietņu izmantošanu. Vietnes var tikt pārtrauktas bez iepriekšēja brīdinājuma, un, ja tā tiek pārtraukta, jebkura informācija, kuru esat saglabājis vai saglabājis vietnē, var tikt zaudēta. Gadījumā, ja uzņēmums nolemj iekasēt maksu par piekļuvi kādai no vietnēm, jums tiks paziņots, ka, lai piekļūtu šādai vietnei (- ām), Jums būs jāpārreģistrējas un jāmaksā piekļuves maksa. Ja jūs nepārreģistrējaties un nemaksājat nepieciešamo maksu, jums vairs nebūs piekļuves vietnei (- ām) vai jebkurai informācijai, ko esat saglabājis vai saglabājis vietnē (- ās).

A. termiņš un atjaunošana: šī Līguma sākotnējais termiņš ir viens gads no sākotnējās reģistrācijas dienas kā lietotājs informācijas vietnē un / vai iepirkšanās vietnes dalībnieks), ja vien uzņēmums to iepriekš nav izbeidzis. Pēc sākotnējā dalības termiņa beigām jūsu konts (- i) tiks automātiski atjaunots uz vienu gadu pēc kārtas. Neskatoties uz kaut ko pretēji šeit, uzņēmums var izbeigt šo Līgumu un jūsu piekļuvi vietnēm un pakalpojumiem jebkurā laikā un jebkāda iemesla dēļ ar vai bez iepriekšēja brīdinājuma Jums.

B. atcelšanas politika: jūs varat atcelt piekļuvi kādai no vietnēm pēc sākotnējās reģistrācijas. Lai atceltu savu lietotāja kontu: ievadiet “preferenču centrs” un pēc tam noklikšķiniet, lai atteiktos no informācijas vietnes biļetena abonēšanas. Lai atceltu dalībnieka kontu, ievadiet “Mans Konts” un pēc tam noklikšķiniet, lai izdzēstu dalībnieka kontu. Attiecībā uz kādu no vietām, lai atceltu pa e-pastu: nosūtīt ziņu help@qucing.com. Jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka Jūsu dalība ir atcelta.

Pēc atcelšanas jūsu konts tiks nekavējoties pārtraukts. Mums pēc saviem ieskatiem ir tiesības, bet ne pienākums dzēst visu jūsu sniegto konta informāciju pēc jūsu konta darbības pārtraukšanas.

C. maksājumu un norēķinu politika: dažus produktus vai pakalpojumus var piedāvāt pārdošanai iepirkšanās vietnē. Gadījumā, ja jūs vēlaties iegādāties vai parakstīties uz kādu no šiem produktiem, jums tiks lūgts uzņēmums sniegt noteiktu informāciju, tostarp, bez ierobežojuma, savu vārdu un uzvārdu, adresi, tālruņa numuru un kredītkartes informāciju. Jūs piekrītat sniegt uzņēmumam iepriekš minēto informāciju, kā arī jebkuru citu informāciju, kas ir precīza, pilnīga un aktuāla, un ievērot jebkura līguma noteikumus un nosacījumus, kurus jūs varat noslēgt, pārvaldot savus pirkumus. Jūs esat atbildīgs par visām maksām, kas radušās jūsu kontā, kā arī par piemērojamo nodokļu samaksu.

Uzņēmums patur tiesības jebkurā laikā pēc pasūtījuma saņemšanas pieņemt vai noraidīt šādu pasūtījumu vai jebkuru tā daļu pēc uzņēmuma ieskatiem, pat pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas vai pēc tam, kad no jūsu kredītkartes ir iekasēta maksa. Jūs nedrīkstat iegādāties nevienu preci no iepirkšanās vietnes tālākpārdošanai jums vai jebkurai citai personai, un jūs nedrīkstat pārdot nevienu preci, kas iegādāta no iepirkšanās vietnes. Gadījumā, ja prece ir norādīta iepirkšanās vietnē par nepareizu cenu, uzņēmumam ir tiesības atteikt vai atcelt pasūtījumus par preci, kas norādīta par nepareizu cenu.

Vispārīgie noteikumi un nosacījumi

A. Minimālās Vecuma Prasības:

Lai reģistrētos vietnēs, jums jābūt 18 gadus vecam vai vecākam.

B. Konfidencialitāte un piekrišana konfidencialitātes politikai:

Uzņēmums respektē jūsu vēlmi pēc privātuma. Uzņēmuma privātuma politika vietnēm ir atrodama vietnē [_]. Jūs piekrītat, ka esat izlasījis un sapratis šo Konfidencialitātes politiku un ka jums ir saistoši tās noteikumi un nosacījumi kā daļa no noteikumiem. Piekļūstot kādai no vietnēm, jūs piekrītat savas personiskās informācijas vākšanai, izmantošanai un izpaušanai, kā arī mūsu Konfidencialitātes politikas noteikumiem. Ja mēs nolemjam mainīt šo Konfidencialitātes politiku, mēs publicēsim pārskatīto politiku pamanāmi vietnēs vai citādi pievērsīsim to jūsu uzmanībai, lai Jūs vienmēr būtu informēti par to, ko mēs darām ar jūsu informāciju.

Jūs atzīstat, ka uzņēmums atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs un apstrādās un uzglabās jūsu informāciju ASV, kā rezultātā ASV valdības, tiesas vai tiesībaizsardzības iestādes vai regulatīvās iestādes var iegūt jūsu informācijas izpaušanu, izmantojot ASV likumus.

Jūs piekrītat, ka vietnēs sniegtā pakalpojuma ietvaros jūs saņemsiet periodiskus e-pasta paziņojumus no uzņēmuma, ja nepieciešams, lai sniegtu vai paziņotu par atjauninājumiem saistībā ar Pakalpojumiem vai vietnēm, kā arī pārvaldītu savu dalībnieka kontu (“pakalpojumu E-pasta ziņojumi”). Jūs apstiprinoši piekrītat saņemt šos e-pastus, neņemot vērā nevienu iepriekšējo pieprasījumu, kuru jūs, iespējams, esat veicis, lai atteiktos no papildu e-pasta ziņojumu saņemšanas. Tā kā e-pasta sakari ir kritiski svarīgi vietnēs sniegtajiem pakalpojumiem, jūs nevarat saglabāt piekļuvi nevienai no vietnēm un atteikties no šādu e-pasta ziņojumu saņemšanas no uzņēmuma. Tādēļ, ja jūs izmantojat atteikšanās mehānismu, ko uzņēmums nodrošina savā konfidencialitātes politikā vai jebkurā turpmākajā e-pastā, kas jums nosūtīts vai citādi, kas liegtu vai aizliegtu mums nosūtīt jums šādus pakalpojumu E-pastus, uzņēmumam ir tiesības, bet ne pienākums, pārtraukt jūsu konta darbību.

C. konti, paroles un drošība: jums jāpabeidz reģistrācijas process, sniedzot uzņēmumam aktuālu, pilnīgu un precīzu informāciju, kā to prasa piemērojamā reģistrācijas veidlapa. Jūs atzīstat, ka, sniedzot uzņēmumam jebkādu informāciju, kas ir nepatiesa, neprecīza, nav aktuāla vai nepilnīga, uzņēmums patur tiesības izbeigt šo Līgumu un turpināt piekļuvi vietnēm un to izmantošanu.

Iepirkšanās vietnes reģistrācijas procesa ietvaros jums tiks lūgts izvēlēties lietotājvārdu un paroli. Jūs esat pilnībā atbildīgs par sava konta un paroles drošības un konfidencialitātes saglabāšanu. TURKLĀT JŪS ESAT PILNĪBĀ ATBILDĪGS PAR VISĀM DARBĪBĀM UN RĪCĪBU, NEATKARĪGI NO TĀ, VAI JŪS VAI KĀDS CITS, KAS TIEK VEIKTS, IZMANTOJOT JŪSU KONTU. Jūs piekrītat nekavējoties paziņot uzņēmumam par jebkādu neatļautu Jūsu konta izmantošanu vai jebkuru citu drošības pārkāpumu. Uzņēmums nebūs atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas var rasties, kā rezultātā kāds cits, izmantojot savu paroli vai kontu, vai nu ar vai bez jūsu ziņas. Tomēr jūs varat saukt pie atbildības par jebkādiem zaudējumiem, kas uzņēmumam vai citai pusei radušies sakarā ar to, ka kāds cits izmanto jūsu kontu vai paroli.

D. Akcijas: uzņēmums laiku pa laikam vietnēs piedāvā konkursus, totalizatorus, spēles un citas uzņēmuma vai trešo personu Akcijas. Noteikumi, noteikumi un procedūras, kas reglamentē jebkuru no iepriekš minētajām akcijām, ir pieejamas, izmantojot hipersaiti, kas redzama tīmekļa lapā, kurā atrodas attiecīgā akcija. Ievadot vai piedaloties kādā no tiem, jūs piekrītat, ka uz tiem attiecas šie noteikumi, noteikumi un procedūras. Lūdzu, atcerieties pirms dalības uzmanīgi izlasīt noteikumus.

E. Limited licence: uzņēmums piešķir jums ierobežotas personas, neekskluzīvas, apakšlicencējamas un nenododamas tiesības un licenci piekļūt vietnēm un izmantot pakalpojumus. Ja vien rakstveidā nav noteikts citādi, pakalpojumi ir paredzēti jūsu personīgai un nekomerciālai lietošanai.

F. lietotāju / dalībnieku iesniegumi: jūs atzīstat, ka visi komentāri, atsauksmes, pastkartes, ieteikumi, idejas un citi iesniegumi, kas atklāti, iesniegti un piedāvāti uzņēmumam vietnē vai vietnē, vai citādi atklāti, iesniegti vai piedāvāti saistībā ar vietņu izmantošanu (kopā “iesniegumi”), ir un paliek uzņēmuma īpašums. Jebkura iesnieguma izpaušana, iesniegšana vai piedāvāšana ir visu pasaules tiesību, nosaukumu un interešu nodošana sabiedrībai, un tā nekādā veidā neierobežo jebkādu iesniegumu komerciālu vai citādu izmantošanu. Tādējādi uzņēmumam piederēs tikai visas šādas tiesības, nosaukumi un intereses, un tas nekādā veidā nedrīkst ierobežot jebkādu iesniegumu komerciālu vai citādu izmantošanu. Uzņēmumam nav un nav pienākuma (i) saglabāt jebkādus iesniegumus konfidenciāli, (ii) maksāt lietotājam jebkādu kompensāciju par jebkādiem iesniegumiem vai (iii) atbildēt uz visiem iesniegumiem.

Jūs piekrītat, ka neviens iesniegums, ko jūs iesniedzat vietnēs, nepārkāps jebkuras trešās puses tiesības, tostarp autortiesības, preču zīmi, privātumu vai citas personiskās vai īpašumtiesības. Jūs arī piekrītat, ka nav iesniegumi, ko jūs uz vietas iesniegtie būs vai satur apmelojošus vai citādi nelikumīgs, aizskarošs, vai neķītrs materiāls. Jūs esat un paliek pilnībā atbildīgs par visu jūsu Iesniegto iesniegumu saturu.

I. atrunas un atbildības ierobežošana:

Uzņēmums publicē informāciju savās vietnēs kā ērtības saviem apmeklētājiem. Lai gan uzņēmums mēģina sniegt precīzu un savlaicīgu informāciju, var būt netīšas tehniskas vai faktiskas neprecizitātes un drukas kļūdas. Mēs paturam tiesības veikt labojumus un izmaiņas vietnēs jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma (ieskaitot, bez ierobežojuma, pēc pirkuma pasūtījuma iesniegšanas). Uzņēmums neapgalvo, ka informācija vietnēs ir atbilstoša jūsu jurisdikcijai vai ka produkti, kas aprakstīti tās iepirkšanās vietnē, būs pieejami iegādei visās jurisdikcijās.

JŪS UZŅEMATIES VISU ATBILDĪBU UN RISKU ATTIECĪBĀ UZ VIETŅU IZMANTOŠANU, KAS TIEK NODROŠINĀTA “KĀ IR.”UZŅĒMUMS ATSAKĀS NO JEBKĀDĀM TIEŠĀM VAI NETIEŠĀM GARANTIJĀM, NOSACĪJUMIEM, APLIECINĀJUMIEM UN APSTIPRINĀJUMIEM ATTIECĪBĀ UZ INFORMĀCIJU, KURAI PIEKĻŪST NO VIETNĒM VAI CAUR TĀM, IESKAITOT BEZ IEROBEŽOJUMA VISU SATURU UN MATERIĀLUS, FUNKCIJAS UN PAKALPOJUMUS, KAS TIEK SNIEGTI VIETNĒS, KAS TIEK SNIEGTI BEZ JEBKĀDA VEIDA GARANTIJAS, IESKAITOT, BET NEAPROBEŽOJOTIES AR JEBKĀDĀM GARANTIJĀM ATTIECĪBĀ UZ INFORMĀCIJAS PIEEJAMĪBU, PRECIZITĀTI, PILNĪGUMU, LIETDERĪBU, SAVLAICĪGUMU VAI SATURU, NEPĀRTRAUKTA PIEKĻUVE UN JEBKĀDAS GARANTIJAS PAR ĪPAŠUMTIESĪBĀM, NEPĀRKĀPŠANU, PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI VAI PIEMĒROTĪBU NOTEIKTAM MĒRĶIM. UZŅĒMUMS NEGARANTĒ, KA VIETNES VAI TĀS FUNKCIJA, VAI SATURS VAI PAKALPOJUMI, KAS TĀDĒJĀDI IR PIEEJAMI, BŪS SAVLAICĪGI, DROŠI, NEPĀRTRAUKTI VAI BEZ KĻŪDĀM, VAI KA DEFEKTI TIKS NOVĒRSTI. UZŅĒMUMS NEGARANTĒ, KA VIETNE ATBILST LIETOTĀJU UN / VAI DALĪBNIEKU VĒLMĒM VAI PRASĪBĀM. NAV KONSULTĀCIJAS, REZULTĀTI VAI INFORMĀCIJA, VAI MATERIĀLI, VAI MUTISKI VAI RAKSTISKI, KAS IEGŪTI AR JUMS, IZMANTOJOT VIETNES RADA NEKĀDAS GARANTIJAS NAV SKAIDRI VEIKTI ŠEIT. JA ESAT NEAPMIERINĀTS AR VIETNĒM, VIENĪGAIS RISINĀJUMS IR PĀRTRAUKT VIETŅU LIETOŠANU. JEBKURŠ MATERIĀLS, KAS LEJUPIELĀDĒTS VAI CITĀDI IEGŪTS, IZMANTOJOT VIETNES, TIEK VEIKTS PĒC JŪSU IESKATIEM UN RISKA, UN JŪS BŪSIET PILNĪBĀ ATBILDĪGS PAR JEBKĀDIEM ZAUDĒJUMIEM, KAS RODAS, LEJUPIELĀDĒJOT JEBKURU ŠĀDU MATERIĀLU.

Uzņēmums nesniedz nekādas garantijas attiecībā uz jebkurām vietnēm, kas nav uzņēmuma vietnes, uz kurām jūs varētu būt novirzīts vai hipersaites no vietnēm. Hipersaites ir iekļautas tikai jūsu ērtībai, un uzņēmums nesniedz nekādus apliecinājumus vai garantijas attiecībā uz informācijas precizitāti, pieejamību, piemērotību vai drošību, kas sniegta šādās vietnēs, kas nav uzņēmumi. Papildu uzņēmums nav atbildīgs par šādu vietņu, kas nav uzņēmumi, privātuma praksi. Uzņēmums neapstiprina, negarantē vai negarantē nekādus produktus vai pakalpojumus, ko vietnēs piedāvā vai sniedz trešo personu vārdā.

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ SABIEDRĪBA, TĀS FILIĀLES VAI KĀDS NO TO ATTIECĪGAJIEM DIREKTORIEM, AMATPERSONĀM, DARBINIEKIEM, AĢENTIEM VAI SATURA VAI PAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM NAV ATBILDĪGI PRET JUMS PAR JEBKĀDIEM TIEŠIEM, NETIEŠIEM, ĪPAŠIEM, NEJAUŠIEM, IZRIETOŠIEM, PRIEKŠZĪMĪGIEM VAI SODA ZAUDĒJUMIEM, ZAUDĒJUMIEM VAI RĪCĪBAS CĒLOŅIEM (NEATKARĪGI NO TĀ, VAI TIE IR LĪGUMĀ VAI DELIKTU, IESKAITOT, BET NEAPROBEŽOJOTIES AR NOLAIDĪBU VAI CITĀDI), KAS IZRIET NO VAI JEBKĀDĀ VEIDĀ IR SAISTĪTI AR VIETŅU IZMANTOŠANU VAI NESPĒJU IZMANTOT, VAI TO DARBĪBU, VAI, VAI PAREDZAMĀ PEĻŅA, VAI ZAUDĒTĀ UZŅĒMĒJDARBĪBA, DATI VAI PĀRDOŠANA VAI JEBKĀDA CITA VEIDA MATERIĀLIE VAI NEMATERIĀLIE ZAUDĒJUMI, PAT JA SABIEDRĪBA VAI TĀS PĀRSTĀVIS VAI ŠĀDA PERSONA IR INFORMĒTA PAR ŠĀDU ZAUDĒJUMU IESPĒJAMĪBU.

DAŽAS JURISDIKCIJAS NEPIEĻAUJ ŠO ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMU VAI IZSLĒGŠANU, TĀPĒC DAŽI NO IEPRIEKŠ MINĒTAJIEM IEROBEŽOJUMIEM VAR NEATTIEKTIES UZ JUMS.

J. Atlīdzība: Jūs piekrītat aizstāvēt, atlīdzināt un turēt uzņēmumu, tā direktorus, virsniekus, darbiniekus, aģentus, licences devējus, piegādātājus un filiāles nekaitīgus pret un pret jebkādām un visām prasībām, saistībām, zaudējumiem, izmaksām un izdevumiem, ieskaitot saprātīgas advokātu honorārus un izmaksas, jebkādā veidā, kas izriet no vietņu izmantošanas, šo noteikumu pārkāpšanas vai jebkādu materiālu nosūtīšanas vai pārsūtīšanas vietnēs vai caur tām, ko Jūs (vai jebkura cita persona, kas piekļūst vietnei, izmantojot jūsu kontu), ieskaitot, bet ne tikai, jebkura trešā persona apgalvo, ka jebkura informācija vai Materiāli pārkāpj jebkuras trešās puses īpašumtiesības.

K. strīdi: jebkurš strīds, kas jebkādā veidā attiecas uz šiem noteikumiem, jūsu apmeklējumu vietnēs vai jebkuru darījumu ar uzņēmumu, tiek iesniegts konfidenciālai šķīrējtiesai Ņujorkā, Ņujorkā. Tomēr, ja jūs jebkādā veidā esat pārkāpis vai draudējis pārkāpt kādas uzņēmuma intelektuālā īpašuma tiesības, mēs varam lūgt aizliegumu vai citu atbilstošu atvieglojumu jebkurā Ņujorkas štata vai federālajā tiesā. Jūs piekrītat ekskluzīvai jurisdikcijai un norises vietai šajās tiesās. Jebkuru šķīrējtiesu saskaņā ar šiem noteikumiem veic saskaņā ar Amerikas arbitrāžas asociācijas dominējošajiem noteikumiem. Šķīrējtiesneša nolēmums ir saistošs un var tikt pieņemts kā spriedums jebkurā kompetentas jurisdikcijas tiesā. Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, mēs piekrītam, ka jebkura strīdu izšķiršanas procedūra tiks veikta tikai individuāli, nevis klases, konsolidētā vai reprezentatīvā darbībā.

L. paziņojumi: uzņēmums var sniegt paziņojumu jums, izmantojot elektronisko pastu, vispārēju paziņojumu vietnē vai rakstisku paziņojumu, ko ASV pasts piegādā uz jūsu adresi, ierakstot iepirkšanās vietnes konta informāciju.

M. pakalpojumu ģeogrāfiskie ierobežojumi: mēs kontrolējam un pārvaldām vietnes no Amerikas Savienotajām Valstīm, un visa informācija tiek apstrādāta Amerikas Savienotajās Valstīs. Mēs neuzrāda, ka Materiāli vietnēs ir piemēroti vai pieejami izmantošanai citās vietās. Jūs piekrītat ievērot visus piemērojamos likumus, Noteikumus un Noteikumus saistībā ar vietņu izmantošanu. Programmatūra, ko var lejupielādēt no vietnēm, ir pakļauta eksporta kontrolei saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu likumiem un noteikumiem. Apmeklējot un izmantojot mūsu vietnes, jūs atzīstat, ka neesat nevienas no valstīm, uz kurām attiecas tirdzniecības embargo saskaņā ar šiem likumiem un noteikumiem (ieskaitot, bet ne tikai, Irānu, Ziemeļkoreju, Sudānu un Sīriju), pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs vai esat iekļauts kādā no Amerikas Savienoto Valstu valdības aizliegto un ierobežoto pušu sarakstiem.

N. Dažādi noteikumi un nosacījumi: šie noteikumi veido visu līgumu starp jums un uzņēmumu un regulē vietņu izmantošanu, un tie aizstāj jebkādas iepriekšējas vienošanās starp jums un uzņēmumu. Uz jums var attiekties arī papildu noteikumi un nosacījumi, kas attiecas uz noteiktām vietņu daļām. Uzņēmums var izbeigt Noteikumus un liegt jums piekļuvi vietnēm jebkurā laikā, nekavējoties un bez iepriekšēja brīdinājuma, ja pēc uzņēmuma ieskatiem jūs neievērojat kādu no šiem noteikumiem. Noteikumi, kas attiecas uz īpašumtiesībām, atrunām un atbildības ierobežošanu, atlīdzību, strīdiem un paziņojumiem, paliek spēkā jebkurā izbeigšanas brīdī. Jūs piekrītat, ka starp uzņēmumu un jums nav kopuzņēmuma, partnerības, nodarbinātības vai aģentūru attiecību, kas izriet no Noteikumiem vai vietņu izmantošanas. Jebkura prasība vai darbības iemesls, kas jums var būt attiecībā uz uzņēmumu vai vietnēm, ir jāuzsāk viena (1) gada laikā pēc prasības vai darbības cēloņa rašanās. Sabiedrības nespēja izmantot vai īstenot jebkādas šo noteikumu tiesības vai Noteikumus nav uzskatāma par atteikšanos no šādām tiesībām vai noteikumiem. Jebkura šo noteikumu termina, nosacījuma vai noteikuma spēkā neesamība neietekmē to šo noteikumu daļu izpildāmību, kuras piemērojamās tiesas uzskata par izpildāmām. Ja kāds no šo noteikumu noteikumiem ir nelikumīgs, spēkā neesošs vai neizpildāms, pārējie šo noteikumu noteikumi paliks spēkā. Šos noteikumus regulē, interpretē un izpilda saskaņā ar Ņujorkas štata likumiem, nesniedzot nekādas kolīziju normas. Visus strīdus, kas rodas saskaņā ar šiem noteikumiem, risina tikai atbilstoša federālā vai štata tiesa, kas sēž Ņujorkas štatā. Jūs nedrīkstat piešķirt šos noteikumus vai kādas no jūsu tiesībām vai pienākumiem saskaņā ar šiem noteikumiem bez uzņēmuma skaidras rakstiskas piekrišanas. Šie noteikumi inure par labu uzņēmuma pēctečiem, piešķir un licenciātiem. Sadaļu nosaukumi šajos noteikumos ir paredzēti tikai ērtībai, un tiem nav juridiska vai līgumiska spēka.

Lai sazinātos ar mums ar visiem jautājumiem vai bažām saistībā ar šiem noteikumiem vai vietnēm, vai lai sniegtu mums paziņojumu saskaņā ar šiem noteikumiem, lūdzu, sūtiet e-pastu uz help@qucing.com.

Pēdējo reizi pārskatīts 2015. gada 1. februārī